Fréza s VBD TCMT ⌀ 50 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá - AKKO (ACM30-TC16-D35X50-W20-L100-Z03)
ACM30-TC16-D35X50-W20-L100-Z03
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 50 mm;
Průměr stopky: 20 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 3 ks;
Úhel α: 30°;
Parametry
Průměr upínací 20 mm
Počet břitů 3
Průměr 50 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 50 mm, čelní stopková pro srážení hran 3-břitá:
α 30  °
da 35 mm
D 50 mm
Z 3 mm
d 20 mm
L 100 mm
I 40 mm
a 13,3 mm