Fréza s VBD TCMT ⌀ 60 mm, čelní stopková pro srážení hran 3-břitá - AKKO (ACM30-TC16-D45X60-W25-L110-Z03)
ACM30-TC16-D45X60-W25-L110-Z03
Nový výrobek
Délka: 110 mm;
Průměr frézy: 60 mm;
Průměr stopky: 25 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 3 ks;
Úhel α: 30°;
Parametry
Průměr upínací 25 mm
Počet břitů 3
Průměr 60 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 60 mm, čelní stopková pro srážení hran 3-břitá:
α 30  °
da 45 mm
D 60 mm
Z 3 mm
d 25 mm
L 110 mm
I 40 mm
a 13,3 mm