Fréza s VBD TCMT ⌀ 24 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá - AKKO (ACM45-TC11-D11X24-W16-L100-Z02)
ACM45-TC11-D11X24-W16-L100-Z02
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 24 mm;
Průměr stopky: 16 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 2 ks;
Úhel α: 45°;
Parametry
Průměr upínací 16 mm
Počet břitů 2
Průměr 24 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 24 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá:
  • Řezné destičky: TCMT 110204
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Fréza stopková
α 45  °
da 11 mm
D 24 mm
Z 2 mm
d 16 mm
L 100 mm
I 25 mm
a 6,9 mm
Počet VBD 2
Katalogové číslo ACM45-TC11-D11X24-W16-L100-Z02
Sada obsahuje:
  • Fréza - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč Torx
TCMT110204 4015-M3,5x9 80-T15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 52 mm;