Fréza s VBD APKT ⌀ 24 mm, čelní stopková 3-břitá - AKKO (AEM90-AP10-D24-W20-L150-Z03)
AEM90-AP10-D24-W20-L150-Z03
Nový výrobek
Délka: 150 mm;
Průměr frézy: 24 mm;
Průměr stopky: 20 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 3 ks;
Úhel α: 90°;
Skladem u dodavatele (3 - 4 týdny)
Parametry
Průměr upínací 20 mm
Počet břitů 3
Průměr 24 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 24 mm, čelní stopková 3-břitá:
α 90  °
D 24 mm
Z 3 mm
d 20 mm
L 150 mm
I 30 mm
a 10 mm