Fréza s VBD APKT ⌀ 25 mm, čelní stopková 3-břitá - AKKO (AEM90-AP10-D25-C25-L100-Z03-H)
AEM90-AP10-D25-C25-L100-Z03-H
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 25 mm;
Průměr stopky: 25 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 3 ks;
Úhel α: 90°;
Parametry
Průměr upínací 25 mm
Počet břitů 3
Průměr 25 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 25 mm, čelní stopková 3-břitá:
α 90  °
D 25 mm
Z 3 mm
d 25 mm
L 100 mm
I 30 mm
a 10 mm