Fréza s VBD APKT ⌀ 25 mm, čelní stopková 2-břitá - AKKO (AEM90-AP10-D25-C25-L200-Z02)
AEM90-AP10-D25-C25-L200-Z02
Nový výrobek
Délka: 200 mm;
Průměr frézy: 25 mm;
Průměr stopky: 25 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 2 ks;
Úhel α: 90°;
Skladem u dodavatele (3 - 4 týdny)
Parametry
Průměr upínací 25 mm
Počet břitů 2
Průměr 25 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 25 mm, čelní stopková 2-břitá:
α 90  °
D 25 mm
Z 2 mm
d 25 mm
L 200 mm
I 100 mm
a 10 mm