Fréza s VBD APKT ⌀ 32 mm, čelní stopková 4-břitá - AKKO (AEM90-AP10-D32-C25-L100-Z04-H)
AEM90-AP10-D32-C25-L100-Z04-H
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 32 mm;
Průměr stopky: 25 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 4 ks;
Úhel α: 90°;
Parametry
Průměr upínací 25 mm
Počet břitů 4
Průměr 32 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 32 mm, čelní stopková 4-břitá:
α 90  °
D 32 mm
Z 4 mm
d 25 mm
L 100 mm
I 35 mm
a 10 mm