Fréza s VBD APKT ⌀ 40 mm, čelní stopková 5-břitá - AKKO (AEM90-AP10-D40-W32-L150-Z05)
AEM90-AP10-D40-W32-L150-Z05
Nový výrobek
Délka: 150 mm;
Průměr frézy: 40 mm;
Průměr stopky: 32 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 5 ks;
Úhel α: 90°;
Parametry
Průměr upínací 32 mm
Počet břitů 5
Průměr 40 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 40 mm, čelní stopková 5-břitá:
α 90  °
D 40 mm
Z 5 mm
d 32 mm
L 150 mm
I 400 mm
a 10 mm
Počet VBD 5
Katalogové číslo AEM90-AP10-D40-W32-L150-Z05
Sada obsahuje:
  • Fréza - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč Torx
APKT 1003.. 3008-M2,5x6 80-T08
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 32 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 32 mm; Délka: 50 mm;