Fréza s VBD APKT ⌀ 14 mm, čelní stopková 1-břitá - AKKO (AEM90-AP10-D14-W16-L100-Z01-H)
AEM90-AP10-D14-W16-L100-Z01-H
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 14 mm;
Průměr stopky: 16 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 1 ks;
Úhel α: 90°;
Parametry
Průměr upínací 16 mm
Počet břitů 1
Průměr 14 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 14 mm, čelní stopková 1-břitá:
α 90  °
D 14 mm
Z 1 mm
d 16 mm
L 100 mm
I 30 mm
a 10 mm
Počet VBD 1
Katalogové číslo AEM90-AP10-D14-W16-L100-Z01-H
Sada obsahuje:
  • Fréza - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč Torx
APKT 1003.. 3008-M2,5x5 80-T08
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 52 mm;