Fréza s VBD APKT ⌀ 40 mm, čelní stopková 4-břitá (AEM90-AP16-D40-C32-L150-Z04)
AEM90-AP16-D40-C32-L150-Z04
Nový výrobek
Délka: 150 mm;
Průměr frézy: 40 mm;
Průměr stopky: 32 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 4 ks;
Úhel α: 90°;
Parametry
Průměr upínací 32 mm
Počet břitů 4
Průměr 40 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 40 mm, čelní stopková 4-břitá:
  • Řezné destičky: APKT 1604..
α 90  °
D 40 mm
Z 4 mm
d 32 mm
L 150 mm
I 40 mm
a 16 mm
Počet VBD 4
Katalogové číslo AEM90-AP16-D40-C32-L150-Z04
Sada obsahuje:
  • Fréza - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč Torx
APKT 1604.. 4015-M4x9 80-T15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 32 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 32 mm; Délka: 50 mm;