Vrták s VBD WCMX - držák, ⌀ 22 mm, 3xD, válcová stopka 25 mm - DARMET (DE00WC04-25-220)
DM_DE00WC04-25-220
Nový výrobek
Průměr vrtáku: 22 mm;
Délka řezné části: 67 mm;
Pracovní délka 3xD
Průměr vrtáku 20,1 - 22,0 mm
Popis
Vlastnosti a použití vrtáku s VBD WCMX - držák, ⌀ 22 mm, 3xD, válcová stopka 25 mm - DARMET (DE00WC04-25-220):
  • Stopka s Weldon ploškou
  • Upínání: válcová stopka 25 mm
Délka 3xD
D 22 mm
Dmax 22 mm
L1 67 mm
L 140 mm
Stopka
L2 56 mm
D1 25 mm
D2 40 mm
Sada obsahuje:
  • Těleso vrtáku - 1 ks
  • Upínací šroub - 1 ks
  • Klíč TORX- 1 ks
Příslušenství
Kužel vnější: DIN 50 (DIN69871); Průměr upínací: 25 mm; Délka: 80 mm;
Kužel vnější: ISO50 (DIN2080); Průměr upínací: 25 mm; Délka: 45 mm;