Vrták s VBD WCMX - držák, ⌀ 25 mm, 3xD, válcová stopka 25 mm - DARMET (DE00WC04-25-250)
DM_DE00WC04-25-250
Nový výrobek
Průměr vrtáku: 25 mm;
Délka řezné části: 79 mm;
Pracovní délka 3xD
Průměr vrtáku 24,1 - 26,0 mm
Popis
Vlastnosti a použití vrtáku s VBD WCMX - držák, ⌀ 25 mm, 3xD, válcová stopka 25 mm - DARMET (DE00WC04-25-250):
  • Stopka s Weldon ploškou
  • Upínání: válcová stopka 25 mm
Délka 3xD
D 25 mm
Dmax 26 mm
L1 79 mm
L 165 mm
Stopka
L2 56 mm
D1 25 mm
D2 40 mm
Sada obsahuje:
  • Těleso vrtáku - 1 ks
  • Upínací šroub - 2 ks
  • Klíč TORX- 1 ks
Příslušenství
Kužel vnější: DIN 50 (DIN69871); Průměr upínací: 25 mm; Délka: 80 mm;
Kužel vnější: ISO50 (DIN2080); Průměr upínací: 25 mm; Délka: 45 mm;