Vrták s VBD WCMX - držák, ⌀ 35 mm, 3xD, válcová stopka 40 mm - DARMET (DE00WC06-40-350)
DM_DE00WC06-40-350
Nový výrobek
Průměr vrtáku: 35 mm;
Délka řezné části: 110 mm;
Pracovní délka 3xD
Průměr vrtáku 34,1 - 36,0 mm
Popis
Vlastnosti a použití vrtáku s VBD WCMX - držák, ⌀ 35 mm, 3xD, válcová stopka 40 mm - DARMET (DE00WC06-40-350):
  • Stopka s Weldon ploškou
  • Upínání: válcová stopka 32 mm
Délka 3xD
D 35 mm
Dmax 36 mm
L1 110 mm
L 215 mm
Stopka
L2 70 mm
D1 40 mm
D2 60 mm
Sada obsahuje:
  • Těleso vrtáku - 1 ks
  • Upínací šroub - 2 ks
  • Klíč TORX- 1 ks
Příslušenství
Kužel vnější: DIN50 (DIN69871); Průměr upínací: 40 mm; Délka: 120 mm;
Kužel vnější: ISO50 (DIN2080); Průměr upínací: 40 mm; Délka: 90 mm;