Držák VDI 30 pro nástroje s válcovou stopkou E2.D30.WE16 (1258)
APX_E2.D30.WE16
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní i vnější;
Typ: VDI (DIN69880) (ISO10889);
VDI držák pro vyvrtávací nože;
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E2.D30.WE16:
  • Držák pro nástroje s válcovou stopkou.
  • Vnitřní i vnější systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E2 D30 WE16
d1 30 mm
d2 16 mm
d6 55 mm
d8 68 mm
b 60 mm
b1 22 mm
b2 51 mm
h 28 mm