Držák VDI 50 pro nástroje s válcovou stopkou E2.D50.WE25 (1258)
APX_E2.D50.WE25
Parametry
Rozměr 50
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E2.D50.WE25:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E2 D50 WE25
d1 50 mm
d2 25 mm
d6 65 mm
d8 98 mm
b 90 mm
b1 30 mm
b2 76 mm
h 35 mm