Držák VDI 30 pro nástroje s válcovou stopkou E2.D30.WE20 (1258)
APX_E2.D30.WE20
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E2.D30.WE20:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E2 D30 WE20
d1 30 mm
d2 20 mm
d6 55 mm
d8 68 mm
b 60 mm
b1 22 mm
b2 51 mm
h 28 mm