Vrták s VBD WCMX - držák, ⌀ 26 mm, 3xD, válcová stopka 32 mm - DARMET (DE00WC05-32-260)
DM_DE00WC05-32-260
Nový výrobek
Průměr vrtáku: 26 mm;
Délka řezné části: 83 mm;
Pracovní délka 3xD
Průměr vrtáku 24,1 - 26,0 mm
Popis
Vlastnosti a použití vrtáku s VBD WCMX - držák, ⌀ 26 mm, 3xD, válcová stopka 32 mm - DARMET (DE00WC05-32-260):
  • Stopka s Weldon ploškou
  • Upínání: válcová stopka 32 mm
Délka 3xD
D 26 mm
Dmax 27 mm
L1 83 mm
L 176 mm
Stopka
L2 60 mm
D1 32 mm
D2 55 mm
Sada obsahuje:
  • Těleso vrtáku - 1 ks
  • Upínací šroub - 2 ks
  • Klíč TORX- 1 ks
Příslušenství
Kužel vnější: DIN 40 (DIN69871); Průměr upínací: 32 mm; Délka: 100 mm;