Držák VDI 30 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D30.WE32 (1254)
APX_E1.D30.WE32
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D30.WE32:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D30 WE32
d1 30 mm
d2 32 mm
d6 52 mm
d8 68 mm
b 75 mm
b1 22 mm
b2 63 mm
b3 17 mm
b4 44 mm
h 28 mm