Držák VDI 50 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D50.WE32 (1254)
APX_E1.D50.WE32
Typ: VDI (DIN69880);
Skladem
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D50.WE32:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D50 WE32
d1 50 mm
d2 32 mm
d6 52 mm
d8 98 mm
b 80 mm
b1 30 mm
b2 63 mm
b3 17 mm
b4 44 mm
h 35 mm