Držák VDI 50 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D50.WE12 (1254)
APX_E1.D50.WE12
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní;
Typ: VDI (DIN69880);
Parametry
Rozměr 50
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D50.WE12:
  • Držák pro nástroje s válcovou stopkou.
  • Vnitřní systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D50 WE12
d1 50 mm
d2 12 mm
d6 40 mm
d8 98 mm
b 145 mm
b1 30 mm
b2 54 mm
b3 15 mm
b4 35 mm
h 35 mm