Držák VDI 50 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D50.WE50 (1254)
APX_E1.D50.WE50
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D50.WE50:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D50 WE50
d1 50 mm
d2 50 mm
d6 70 mm
d8 98 mm
b 100 mm
b1 30 mm
b2 83 mm
b3 24 mm
b4 60 mm
h 35 mm