Držák VDI 30 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D30.WE20 (1254)
APX_E1.D30.WE20
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D30.WE20:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D30 WE20
d1 30 mm
d2 20 mm
d6 40 mm
d8 68 mm
b 67 mm
b1 22 mm
b2 54 mm
b3 15 mm
b4 35 mm
h 28 mm