Držák VDI 50 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D50.WE16 (1254)
APX_E1.D50.WE16
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D50.WE16:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D50 WE16
d1 50 mm
d2 16 mm
d6 40 mm
d8 98 mm
b 145 mm
b1 30 mm
b2 54 mm
b3 15 mm
b4 35 mm
h 35 mm