Držák VDI 40 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D40.WE10 (1254)
APX_E1.D40.WE10
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní;
Typ: VDI (DIN69880);
Parametry
Rozměr 40
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D40.WE10:
  • Držák pro nástroje s válcovou stopkou.
  • Vnitřní systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D40WE10
d1 40 mm
d2 10 mm
d6 35 mm
d8 83 mm
b 67 mm
b1 22 mm
b2 41 mm
b3 20 mm
b4 - mm
h 32,5 mm