Držák VDI 40 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D40.WE40 (1254)
APX_E1.D40.WE40
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D40.WE40:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D40 WE40
d1 40 mm
d2 40 mm
d6 60 mm
d8 83 mm
b 90 mm
b1 22 mm
b2 73 mm
b3 22 mm
b4 50 mm
h 32,5 mm