Držák VDI 40 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D40.WE20 (1254)
APX_E1.D40.WE20
Popis
Vlastnosti a použití VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1.D40.WE20:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D40 WE20
d1 40 mm
d2 20 mm
d6 40 mm
d8 83 mm
b 67 mm
b1 22 mm
b2 54 mm
b3 15 mm
b4 35 mm
h 32,5 mm