Držák VDI 30 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D30.WE16 (1254)
APX_E1.D30.WE16
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní;
Typ: VDI (DIN69880)
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D30.WE16:
  • Držák pro nástroje s válcovou stopkou.
  • Vnitřní systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D30 WE16
d1 30 mm
d2 16 mm
d6 36 mm
d8 68 mm
b 67 mm
b1 22 mm
b2 54 mm
b3 15 mm
b4 35 mm
h 28 mm