Držák VDI 20 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D20.WE20 (1254)
APX_E1.D20.WE20
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní;
Typ: VDI (DIN69880);
Parametry
Rozměr 20
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D20.WE20:
  • Držák pro nástroje s válcovou stopkou.
  • Vnitřní systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D20 WE20
d1 20 mm
d2 20 mm
d6 40 mm
d8 50 mm
b 67 mm
b1 18 mm
b2 54 mm
b3 15 mm
b4 35 mm