Držák VDI 30 pro nástroje s válcovou stopkou E1.D30.WE25 (1254)
APX_E1.D30.WE25
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku pro nástroje s válcovou stopkou E1.D30.WE25:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák pro nástroje s válcovou stopkou E1 D30 WE25
d1 30 mm
d2 25 mm
d6 45 mm
d8 68 mm
b 71 mm
b1 22 mm
b2 59 mm
b3 17 mm
b4 40 mm
h 28 mm