Držák VDI 20 axiální levý C2.D20.H16 (1133L)
APX_C2.D20.H16
Nový výrobek
Systém chlazení: vnější;
Typ: VDI (DIN69880);
Parametry
Rozměr 20
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku axiálního levého C2.D20.H16:
  • Držák axiální levý.
  • Vnější systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák axiální levý C2 D20 H16
d1 20 mm
a 65 mm
a1 26 mm
a2 40 mm
b 50 mm
b1 - mm
b2 30 mm
h1 16 mm
h2 12 mm
h3 25 mm
h4 30 mm