Držák VDI 30 axiální levý C2.D30.H20 (1233L)
APX_C2.D30.H20
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku axiálního levého C2.D30.H20:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák axiální levý C2 D30 H20
d1 30 mm
a 76 mm
a1 23 mm
a2 41 mm
b 70 mm
b1 10 mm
b2 30 mm
h1 20 mm
h2 16 mm
h3 28 mm
h4 38 mm