Držák VDI 50 axiální levý C2.D50.H32 (1133L)
APX_C2.D50.H32
Parametry
Rozměr 50
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku axiálního levého C2.D50.H32:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák axiální levý C2 D50 H32
d1 50 mm
a 105 mm
a1 30,5 mm
a2 55 mm
b 100 mm
b1 16 mm
b2 40 mm
h1 32 mm
h2 25 mm
h3 35 mm
h4 60 mm