Držák VDI 40 axiální levý C2.D40.H25 (1133L)
APX_C2.D40.H25
Parametry
Rozměr 40
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku axiálního levého C2.D40.H25:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák axiální levý C2 D40 H25
d1 40 mm
a 90 mm
a1 25,5 mm
a2 47,5 mm
b 85 mm
b1 12,5 mm
b2 30 mm
h1 25 mm
h2 20 mm
h3 32,5 mm
h4 48 mm