Držák VDI 16 radiální levý, krátký B2.D16.H12 (1114P)
APX_B2.D16.H12
Nový výrobek
Systém chlazení: vnější;
Typ: VDI (DIN69880);
Parametry
Rozměr 16
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku radiálního levého, krátkého B2.D16.H12:
  • Držák radiální levý, krátký.
  • Vnější systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák radiální levý, krátký B2 D16 H12
d1 16 mm
a 24 mm
a1 13 mm
b 42 mm
b1 5 mm
b2 23 mm
h1 12 mm
h2 10 mm
h3 20 mm
h4 22 mm