Držák VDI 20 radiální levý, krátký B2.D20.H16 (1114L)
APX_B2.D20.H16
Parametry
Rozměr 20
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku radiálního levého, krátkého B2.D20.H16:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák radiální levý, krátký B2 D20 H16
d1 20 mm
a 30 mm
a1 16 mm
b 55 mm
b1 7 mm
b2 30 mm
h1 16 mm
h2 12 mm
h3 25 mm
h4 30 mm