Držák VDI 30 radiální levý, krátký B2.D30.H20 (1114L)
APX_B2.D30.H20
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku radiálního levého, krátkého B2.D30.H20:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák radiální levý, krátký B2 D30 H20
d1 30 mm
a 40 mm
a1 22 mm
b 70 mm
b1 10 mm
b2 35 mm
h1 20 mm
h2 16 mm
h3 28 mm
h4 38 mm