Držák VDI 40 radiální levý, krátký B2.D40.H25 (1114L)
APX_B2.D40.H25
Typ: VDI (DIN69880);
Skladem
Parametry
Rozměr 40
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku radiálního levého, krátkého B2.D40.H25:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák radiální levý, krátký B2 D40 H25
d1 40 mm
a 44 mm
a1 22 mm
b 85 mm
b1 12,5 mm
b2 42,5 mm
h1 25 mm
h2 20 mm
h3 32,5 mm
h4 48 mm