Vrtačkový svěrák 125 mm (WQ125/100)
DM_IM_WQ_125_100
Nový výrobek
Šířka čelistí: 125 mm;
Rozevření čelistí: 100 mm;
Hmotnost: 4,6 kg;
skladem
Parametry
Šířka čelistí 125 mm
Výška čelistí 30 mm
Rozevření čelistí 100 mm
Popis
Vlastnosti a použití vrtačkového svěráku 125 mm:
  • Doporučuje se do každé dílny.
  • Svěrák je vyroben z vysocejakostních litiny.
  • Horizontální a vertkákní prizma na pevné čelisti.
  • Je určené na lehké obrábění.
  • K připevnění svěráku k pracovnímu stolu lze použít univerzální sadu upínacích prvků.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
S 125 mm
a 100 mm
h 30 mm
H 57 mm
A 185 mm
L1 184 mm
Lmin 300 mm
D 12 mm
k 149 mm
Hmotnost 4,6 kg
Příslušenství
Vnější kužel: Morse 2; Vnitřní kužel sklíčidla : B16;
Závit: M10 x 1,5; Rozměr T-drážky: 12 mm; Hmotnost: 6,4 kg;
Závit: M16 x 2; Rozměr T-drážky: 18 mm; Hmotnost: 14,7 kg;