Vrtačkový svěrák 150 mm (WQ150/125)
DM_IM_WQ_150_125
Nový výrobek
Šířka čelistí: 150 mm;
Rozevření čelistí: 125 mm;
Hmotnost: 7 kg;
skladem
Parametry
Šířka čelistí 150 mm
Výška čelistí 30 mm
Rozevření čelistí 125 mm
Popis
Vlastnosti a použití vrtačkového svěráku 150 mm:
  • Doporučuje se do každé dílny
  • Svěrák je vyroben z vysocejakostních litiny
  • Horizontální a vertkákní prizma na pevné čelisti
  • Je určené na lehké obrábění
  • K připevnění svěráku k pracovnímu stolu lze použít univerzální sadu upínacích prvků.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
S 150 mm
a 125 mm
h 30 mm
H 60 mm
A 214 mm
L1 217 mm
Lmin 346 mm
D 14 mm
k 174 mm
Hmotnost 7 kg
Příslušenství
Vnější kužel: DIN40 (DIN69871); Vnitřní kužel sklíčidla : B12; Závit: M16;
Vnější kužel: Morse 2; Vnitřní kužel sklíčidla : B18;
Rozsah upínání : 1 - 13mm; Vnitřní kužel: B16;
Závit: M12 x 1,75; Rozměr T-drážky: 14 mm; Hmotnost: 8,9 kg;