Vrtačkový svěrák 200 mm (WQ200/150)
DM_IM_WQ_200_150
Nový výrobek
Šířka čelistí: 200 mm;
Rozevření čelistí: 150 mm;
Hmotnost: 11,5 kg;
skladem
Parametry
Šířka čelistí 200 mm
Výška čelistí 45 mm
Rozevření čelistí 175 mm
Popis
Vlastnosti a použití vrtačkového svěráku 200 mm WQ 200/150:
  • Doporučuje se do každé dílny
  • Svěrák je vyroben z vysocejakostních litiny
  • Horizontální a vertkákní prizma na pevné čelisti
  • Je určené na lehké obrábění
  • K připevnění svěráku k pracovnímu stolu lze použít univerzální sadu upínacích prvků.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
S 200 mm
a 150 mm
h 45 mm
H 87 mm
A 264 mm
L1 264 mm
Lmin 373 mm
D 18 mm
k 219 mm
Hmotnost 11,5 kg
Příslušenství
Vnější kužel: DIN40 (DIN69871); Vnitřní kužel sklíčidla : B12; Závit: M16;
Vnější kužel: Morse 2; Vnitřní kužel sklíčidla : B22;
Rozsah upínání : 1 - 13mm; Vnitřní kužel: B18;
Závit: M10 x 1,5; Rozměr T-drážky: 12 mm; Hmotnost: 6,4 kg;