Držák VDI 30 kužele MS1 F1.D30.MK1 (1224)
APX_F1.D30.MK1
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní i vnější;
Morse kužel: 1;
Typ: VDI (DIN69880) (ISO10889);
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku Morse kužele F1.D30.MK1:
  • Držák VDI pro vyvrtávací nástroje s Morse kuželem.
  • Vnitřní i vnější systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák Morse kužele F1 D30 MK1
d1 30 mm
Morse kužel 1
d2 68 mm
d4 68 mm
b 27 mm
b1 - mm
h 28 mm