Držák VDI 30 kužele MS3 F1.D30.MK3 (1224)
APX_F1.D30.MK3
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní i vnější;
Morse kužel: 3;
Typ: VDI (DIN69880) (ISO10889);
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku Morse kužele F1.D30.MK3:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák Morse kužele F1 D30 MK3
d1 30 mm
Morse kužel 3
d2 68 mm
d4 68 mm
b 66 mm
b1 - mm
h 28 mm