Držák VDI 40 kužele MS3 F1.D40.MK3 (1224)
APX_F1.D40.MK3
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní i vnější;
Morse kužel: 3;
Typ: VDI (DIN69880) (ISO10889);
Parametry
Rozměr 40
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku Morse kužele F1.D40.MK3:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák Morse kužele F1 D40 MK3
d1 40 mm
Morse kužel 3
d2 83 mm
d4 58 mm
b 50 mm
b1 22 mm
h 32,5 mm