Držák VDI 40 kužele MS4 F1.D40.MK4 (1224)
APX_F1.D40.MK4
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní i vnější;
Morse kužel: 4;
Typ: VDI (DIN69880) (ISO10889);
Parametry
Rozměr 40
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku Morse kužele F1.D40.MK4:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák Morse kužele F1 D40 MK4
d1 40 mm
Morse kužel 4
d2 83 mm
d4 68 mm
b 80 mm
b1 22 mm
h 32,5 mm