Držák VDI 50 kužele MS3 F1.D50.MK3 (1224)
APX_F1.D50.MK3
Nový výrobek
Systém chlazení: vnitřní i vnější;
Morse kužel: 3;
Typ: VDI (DIN69880) (ISO10889);
Parametry
Rozměr 50
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku Morse kužele F1.D50.MK3:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák Morse kužele F1 D50 MK3
d1 50 mm
Morse kužel 3
d2 98 mm
d4 58 mm
b 45 mm
b1 30 mm
h 35 mm